Konkurs za posao visoko

Dating > Konkurs za posao visoko

Click here:Konkurs za posao visoko♥ Konkurs za posao visoko

Opis poslova: realizuje i prati pojedinačne investicione projekte, prati propise iz djelokruga rada Odsjeka, prati realizaciju Strategije razvoja općine Visoko, podnosi izvještaj o završenoj investiciji, samostalno radi na stručno — operativnim poslovima izrade studijsko — analitičkih poslova razvoja općine i mogućnostima investicionih ulaganja, vrši izradu pojedinačnih analiza o stanju, problemima i mogućnostima obnove i razvoja i predlaže mjere za njihovo unapređenje, vrši stručnu pripremu i obradu za finansiranje projekata od strane viših organa, banaka i međunarodnih institucija, učestvuje u pripremi projektnih zadataka i predmjera u vezi sa izgradnjom infrastrukturnih i drugih objekata, koordinira nad izvođenjem radova, u saradnji sa šefom Odsjeka priprema projekte i ostalu prateću dokumentaciju za apliciranje za više nivoe vlasti, organizuje i vodi aktivnosti apliciranja za grantove i fondove domaćih i međunarodnih vladinih i nevladinih organizacija, prati i istražuje mogućnosti za prikupljanje sredstava potrebnih za razvojne programe i projekte, u pripremi za aplikacije koordinira sa ostalim službama, obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog, a u skladu sa stručnom spremom i prirodom radnog mjesta i odgovoran je šefu Odsjeka. Opis poslova: prati , proučava stanja i pojave u oblasti poljoprivrede na osnovu prikupljenih podataka, obrađuje ih i predlaže mjere, prati propise iz djelokruga rada Odsjeka, rješava jednostavnije upravne stvari koje se odnose na izdavanje poljoprivrednih dozvola i saglasnosti iz nadležnosti općine, vodi postupak radi utvrđivanja činjenica o kojima se ne vodi službena evidencija i izdaje uvjerenja o tim činjenicama, kao i uvjerenja o kojima se vodi službena evidencija iz oblasti poljoprivrede, učestvuje u predlaganju Programa poticajnih mjera u oblasti poljoprivrede iz predviđenih sredstava općine za poticaje u poljoprivredi, vodi statističke evidencije iz oblasti poljoprivrede, a koje su u nadležnosti lokalne zajednice, obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog, a u skladu sa stručnom spremom i prirodom radnog mjesta i odgovoran je šefu Odsjeka Uslovi: Pored opštih uslova predviđenih članom 25. Napomena Praksa UNDP-a je da ne naplaćuje nikakve provizije za prijave, intervjue, sastanke, putovanje, obradu ili obuku u bilo kojoj fazi procesa zapošljavanja. Međutim, pošto mi je to bilo nelogično ja sam nazvala VSTV, tj. Opis poslova: priprema projekte i izrađuje aplikacije za više nivoe vlasti, organizuje i vodi aktivnosti apliciranja za grantove i fondove domaćih i međunarodnih vladinih i nevladinih organizacija, prati i istražuje mogućnosti za prikupljanje sredstava potrebnih za razvojne programe i projekte, daje podršku mjesnim zajednicama u pripremi aplikacija za veće novoe, priprema izvještaje o realizovanim projektima i pravda odobrena sredstva po osnovu aplikacija, priprema naloge za plaćanje nadležnom Odsjeku za finansije, prati Strategiju razvoja općine Visoko, prati propise iz djelokruga rada Odsjeka, obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog, a u skladu sa stručnom spremom i prirodom radnog mjesta i odgovoran je šefu Odsjeka. CBBiH i tamo ces naci potrebni materijal Također je vrlo korisno da nabubas Javne nabavke.... Nailazili smo na konkurse iz Federacije koji su objavljeni na ćirilici u drugom entitetu, zaključit ćete i sami zbog čega. Međutim, pošto mi je to bilo nelogično ja sam nazvala VSTV, tj. Uslov je i sertifikat za pristup i korišćenje podataka i dokumenata sa oznakom stepena tajnosti, državljanstvo Srbije, da mu ranije nije prestajao radni odnos u državnom organu zbog teže povrede radne dužnosti i da nije osuđivan na kaznu zatvora od najmanje šest meseci.

Razvojni program Ujedinjenih nacija UNDP je UN-ova globalna razvojna mreža, koja zagovara promjene i povezivanje država sa znanjem, iskustvom i resursima kako bi se omogućilo ljudima da izgrade bolji život. Ukoliko ste visoko motivirani, proaktivni, energični, imate entuzijazma, uživate u izazovima i sposobni ste raditi nezavisno u složenim okruženjima, želimo Vas ohrabriti da se prijavite za sljedeće pozicije. Napomena Praksa UNDP-a je da ne naplaćuje nikakve provizije za prijave, intervjue, sastanke, putovanje, obradu ili obuku u bilo kojoj fazi procesa zapošljavanja. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezanih za oglase za posao koje ste možda primili, molimo Vas da odgovore potražite na ovoj web stranici. UNDP je svjestan fiktivnih oglasa za posao koji cirkuliraju internetom, a čija je svrha da uvjere ljude da se prijave za obuku i uplate novac za obuku. Ukoliko smatrate da ste primili takvu obavijest, molimo da nam je proslijedite, kao i sve druge povezane informacije koje ste primili, na e-mail adresu scamalert undp. Pošto logotipi, znakovi, imena i adrese lako mogu biti kopirani ili umnoženi, savjetujemo Vam da obratite posebnu pažnju kod prijavljivanja za posao, uključujući poduzimanje svih odgovarajućih mjera kako biste se zaštitili od neovlaštene upotrebe bilo koje lične informacije koju ste s nekim možda podijelili kao rezultat prevare. Ako ste pogreškom dali vaše lične podatke nekome za koga sumnjate da je prevarant, molimo vas da to prijavite lokalnim vlastima za sprovođenje zakona ili, ako se jedno ili dva lica nalaze u Sjedinjenim Državama, prijavite Internet centru za žalbe na kriminal Internet Crime Complaint Center za odgovarajuće korake. RURALNI RAZVOJ U BOSNI I HERCEGOVINI: MIT I STVARNOST Kakav je društveni razvoj u ruralnim područjima Bosne i Hercegovine? Gdje većina tih ljudi živi? Da li imaju poslove i pristojna primanja? Da li imaju odgovarajući pristup zdravstvenoj zaštiti i obrazovanju? Kako im je razvijena saobraćajna infrastruktura? Kakav imaju pristup uslugama i telekomunikaciji? Da li su uključeni u društveni i politički život? Koliko je poljoprivreda važna u ruralnom životu? Ovo su pitanja na koja ovaj osmi Izvještaj o društvenom razvoju pokušava odgovoriti.

Last updated